Partizani-Skënderbeu/ Korçarët janë gati për ndeshjen në kryeqytet, shqetëson vetëm Nikaj

Skënderbeu po vijon përgatitjet për ndeshjen e së shtunës ndaj Partizanit. Bardhekuqtë vijnë pas një momenti të mirë dhe synojnë të vazhdojnë me ...

Volejboll, Skënderbeu në finale/ Vajzat korçare nuk gabojnë përballë Vllaznisë në transfertë

Ashtu sikurse dy sezone më parë edhe finalja e edicionit 2023-2024 në Superligën e volejbollit për femra do të dhurojë duelin Skënderbeu-Tirana. ...

Struga ndalet sërish/ Luhen ndeshjet e javës së 27-të në Maqedoninë e Veriut

Janë luajtur në fundjavë sfidat e vlefshme për javën e 27-të në kampionatin e Maqedonisë së Veriut.Shkëndija ka mposhtur me rezultatin e thellë 6...

Struga rrezikon titullin/ Skuadra liqenore është mundur në transfertën e Vardarit

Janë luajtur në fundjavë ndeshjet e vlefshme për javën e 26-të në kampionatin e Maqedonisë së Veriut. Struga e Shpëtim Duros është mposhtur në tr...

Skënderbeu bën “bingo” me Frenklin/ Korçarët mbajnë 20% të kartonit të sulmuesit, mund të pë...

Padyshim që tema më nxehtë në kampin e Skënderbeut në këto ditët e fundit është shitja e Frenklin tek Astana në Kazakistan. Ky transferim mund të...

Skënderbeu gati për Laçin/ Korçarët luajnë në transfertë, Gvozdenovic kërkon vazhdimësinë

Skënderbeu duhet të lërë pas fitoren me Partizanin dhe të fokusohet te ndeshja e radhës. Korçarët luajnë në transfertën e Laçit dhe trajneri Ivan...

Nuk ka postime Të gjitha të shfaqura