• Sport

Skënderbeu gati për Laçin/ Korçarët luajnë në transfertë, Gvozdenovic kërkon vazhdimësinë

Skënderbeu duhet të lërë pas fitoren me Partizanin dhe të fokusohet te ndeshja e radhës. Korçarët luajnë në transfertën e Laçit dhe trajneri Ivan Gvozdenovic kërkon nga të tijët përqëndrium maksimal për të vazhduar me rezultatet pozitive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *