• Sport

Anulohet Skënderbeu-Dinamo/ Sfida nuk do te zhvillohet për shkak të motit të keq

Ndeshja Skënderbeu-Dinamo është anuluar. Sfida e vlefshme për javën e 20-të në Kategorinë Superiore nuk do të zhvillohet për shkak të motit të keq. Dëbora e dendur prej orësh në qytetin e Korçës ka bërë që të jetë e pamundur mbarvajtja e kësaj sfide në stadiumin Skënderbeu. Ende nuk bëhet e ditur data se kur do të luhet kjo përballje, ndërsa pritet njoftimi zyrtar nga ana e klubit mbi axhendën e rë të këtij dueli. Kujtojmë që Skënderbeu nuk po kalon një moment të mirë në kampionat dhe vjen pas disa rezultateve negative radhazi. Nisur nga këto kushte të gjithë presin një reagim nga lojtarët dhe stafi teknik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *