• Gatime

Organizohet në Korçë konkursi “Master Chef”

“Master Chef” ishte sot konkursi i zhvilluar nga nxënësit e shkollës së mesme teknike ekonomike “Isuf Gjata” në Korçë, gjatë të cilit përgatitën gatime të ndryshme.

Me gatimet e tyre iu prezantuan një komisioni të përbërë nga përfaqësues të shkollës si edhe disa prej bizneseve të qytetit, të cilët treguan interes për punën e tyre. Puna u vlerësua nga një juri e cila ndau dhe certifikata vlerësimi për më të mirët e këtij konkursi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *