• Pogradec

Xhakolli takim me gratë. Gruaja forca më e madhe drejt fitores!

Kandidati i PS për zgjedhjet e 14 Majit Ilir Xhakolli dhe deputetja Olta Xhaçka zhvilluan një takim me gra dhe vajza të Pogradecit. Forca juaj na bën të ecim të sigurtë drejt fitores së pandalshme të 14 Majit tha Xhakolli teksa vlerësou maksimalisht angazhimin e tyre.

Ndërsa Deputetja Xhaçka theksoi se kryetarit duhet që me votë ti japim sa më shumë mandate në këshillin bashkiak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *