• Sport

Volejboll femra/ Skënderbeu rikonfirmon Orlando Kojën si trajner

Nuk ka dyshime. Ekipi i i Skënderbeut në volejboll për femra rikonfirmon trajnerin Orlando Koja në krye të pankinës për sezonin e ri. Gjithashtu rikonfirmon lojtaret:

Paola Gjata
Elena Bego
Ilva Naco
Edona Kalludra
Nensi Miliku
Emanuela Ramo

të cilat gjithashtu do jenë pjesë e skuadrës edhe në sezonin që vjen, kur do synohet fitimi i titullit kampion.

2 komente

  1. llazi

    me keto lojtare as pogradecin nuk do mundim

  2. Hasan Malolli

    Suksese vajzave dhe trajnerit. Edhe arritjet e deritanishme tuajat,tregoje se jini duke ruajtur dhe shpene me tej traditen e voleibollit korcar, te Tamares me shoqe. Do te jemi gjithmone me ju. Nga Tirana Hasan Malolli.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *