• Sport

Volejboll femra/ Nesër luhet finalja e tretë mes Skënderbeut dhe Partizanit

Të premten në orën 18:30 në kryeqytet luhet ndeshja e tretë finale e Kampionatit Kombëtar. Dy sfidat e para kanë përfunduar me nga një fitore me secilën skuadër.

Sa i përket ndeshjes së nesërme, Partizani nga njëra anë kërkon t’i thjeshtojë gjerat në favor të vet, ndërkohë që Koja kërkon të njëtjën gjë për Skënderbeun. Ai tha se titulli ngrihet në Korçë, duke shmangur kështu ndeshjen e pestë të kësaj faze finale.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *