• Maliq

Turneu virtual “Zbulo Maliqin”/ Promovohen resurset turistike të bashkisë Maliq

Promovimi i monumenteve të natyrës, pikave turistike dhe bukurive natyrore të Bashkisë Maliq do të kryhet edhe nëpërmjet një turneu virtual i cili së shpejti do të prezantohet në aplikacionin Welcome Albania duke përbërë kështu edhe një mundësi më shumë për turistët e vizitorët që të gjejnë më lehtë resurset turistike të kësaj zone.

Ky turne virtual do të quhet “Zbulo Maliqin” duke u prezantuar në një mënyrë inovative dhe gjithëpërfshirëse. Në aplikacionin Welcome Albania si e vetmja teknologji virtuale e certifikuar nga Google janë prezantuar deri më tani shumë qytete turistike të vendit ku përfshihen më shumë se 600 biznese dhe atraksione turistike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *