• Pogradec

Tjetër aksident në Qafë Thanë/ Vetura përplaset me autobusin, ka të plagosur

Një tjetër aksident ka ndodhur këtë të diel në Qafë Thanë. Mësohet se një autobus është përplasur me një automjet dhe pas përplasjes makina ka marrë flakë.

Si pasojë ka pasur të plagosur dhe ambulanca e spitalit të Prrenjasit ka transportuar disa persona të lënduar rëndë drejt spitalit. Në vendin e ngjarjes është nisur edhe ambulanca e Librazhdit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *