• Korça

Tentoi të vidhte poliklinikën në Korçë, arrestohet 45-vjeçari 

Një 45-vjeçar ka rënë ditën e sotme në pranga pasi ka tentuar të grabisë poliklinikën e Korçës. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë arrestuan shtetasin O. K, banues në Korçë, për veprën penale “Vjedhja”, mbetur në tentativë.

45-vjeçari u arrestua pasi është kapur në flagrancë nga shërbimet e Policisë, duke tentuar të vidhte në ambientet e poliklinikës së qytetit, por nuk ia ka dalë dhe është bërë menjëherë i mundur ndalimi i tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *