Finalizohet operacioni policor “Tarifa”. Arrestohet 19 vjeçari, shpallet në kërkim një shtetas

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, në bashkëpunim me shërbimet e Sektorit të Policisë Rrugore të Drejtorisë Vendore të Policisë Korçë, organizuan dhe finalizuan operacionin policor të koduar “Tarifa”, si rezultat i të cilit u godit një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve të huaj, kundrejt fitimit, për kalim të … Continued