Tërmeti ndërpret ndeshjen, pamjet tronditëse

Skena të papara në një fushë futbolli, me një tërmet që ndërpreu ndeshjen dhe i dërgoi tifozët në arrati. Ndodhi në kampionatin e Panamasë, në ndeshjen mes Atlético Chiriquí dhe Universitario në stadiumin San Cristóbal, me një tërmet me magnitudë 6.9 që tronditi tokën dhe ndaloi lojën në minutën e 61-të. Spektatorët u larguan nga … Continued