Milani fiton raundin e parë me Napolin, vendos Bennacer

Një “San Siro” i mbushur përtej kapacitetit dhe i stolisur me një koreografi të jashtëzakonshme të tifozerisë kuqezi, ka qenë arena më e spikatur e kësaj mesjave të Ligës së Kampioneve, teksa në ekranin e Rrjetit të Radio-Televizionit Shqiptar, bashkë me emisionin e posaçëm, ka ardhur derbi i parë italian i veprimtarisë më prestigjioze e … Continued

Milan-Napoli, në RTSH

Pyetja e madhe, në rrugën drejt një mbrëmjeje tërësisht italiane të Ligës së Kampionëve, është se çfarë do të shpikin ata të dy: Pioli dhe Spalletti. Po, sepse Milan-Napoli, e cila do të vijë për shikuesit në ekranin e RTSH, është dhe mbetet sfida mes trajnerëve që kanë shënuar dy kampionatet e fundit dhe kanë … Continued