“Një dasmë e hatashme”. Komedia britanike me regji nga Kiço Londo mirëpritet në Korçë

“Një dasmë e hatashme”, një komedi tipike britanike, që e sjell në skenën teatrore regjisori Kiço Londo, është mirëpritur këtë fundjavë nga artdashës të shumtë në teatrin “Andon Zako Çajupi” të Korçës. Loja e mrekullueshme e aktorëve Julian Deda, Fatma Haxhialiu, Ermira Hysaj, Marjana Kondi, Denisa Demaj dhe Ëngjëll Hoxha, përfshiu një numër të pafund … Continued