14 maji/ PD regjistron Roland Bejkon në Tiranë. Në Shkodër, Vlorë, Elbasan e Durrës garon vetëm për këshilla bashkiakë

Partia Demokratike me kryetar në detyrë Enkelejd Alibeaj ka dorëzuar mbrëmë në KQZ listat e kandidatëve për kryetar bashkie por dhe listat për këshilltarë të bashkive Në Tiranë PD kandidon me Roland Bejkon përballë Belind Këlliçit i dalë nga primaret e PD-së por që kandidon me vulën e Partisë së Lirisë, në emër të koalicionit … Continued