Tirana sfidon Patizanin në distancë, sfida e Elbasanit transmetohet në RTSH

Xhiroja e fundit e Kategorisë Superiore rikthehet këtë fundjavë me 3 ndeshje dhe kompletohet të hënën me dy të tjera. Faza finale i shpërndan dy skuadrat kryesuese, Partizanin dhe Tiranën, respektivisht në Rrogozhinë dhe Elbasan. Të kuqtë sfidojnë Egnatian në një moment super ku skuadra e Tetovës ka shansin të hyjë edhe “de facto” në … Continued