Disiplina i “mbyll dyert” Flamurtarit dhe Egnatias

Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit ka mbajtur të enjten mbledhjen e radhës, duke marrë vendime për ngjarje të ndryshme të ndodhura së fundmi. Kështu, Flamurtari FC dhe KF Egnatia, për sjellje të gabuar të spektatorëve, hedhjen e sendeve në terrenin sportiv, duke shkaktuar dhunë ndaj zyrtarëve të ndeshjes dhe ndërprerjen e përkohshme … Continued