Alarm i rremë…Kastrioti-Bylis do të luhet por në një tjetër fushë neutrale

Dy ditë pas deklaratës tronditëse ku denoncohej agresiviteti i drejtuesve të Kastriotit ndaj arbitrit të ndeshjes me Bylisin dhe ndërhyrja në fatin e sfidës Kastrioti-Laçi, FSHF ka marrë një tjetër vendim tjetër. “Kastrioti-Bylis, e vlefshme për javën e 28-të të Abissnet Superiore, e planifikuar për tu zhvilluar më datë 9 prill 2023, do të zhvillohet … Continued