Manchester City-Bayern, si një finale

Si një finale, Manchester City-Bayern është pjata e shijshme e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve të kryesuar nga tri skuadra italiane, njëra prej të cilave do të ketë mundësinë konkrete për të shkuar deri në fund. Nga tetë skuadrat që arritën në çerekfinale, tri humbën në raundin e fundit (Real Madrid, Chelsea dhe Benfica), dy … Continued