EKSKLUZIVE/ Albina Kelmendi: “Duje” dhe sfida e Eurosong, pse shqiptarët duhet të na mbështesin në votim në këtë përfaqësim kombëtar

Albina Kelmendi, një nga zërat më brilantë jo vetëm në hapësirën shqiptare, por edhe më gjerë, në një intervistë për rtsh.al, ka folur për sfidën e përfaqësimit të Shqipërisë në Eurosong 2023, që zhvillohet në Britaninë e Madhe. Gjatë kësaj interviste ajo flet edhe për pengun e saj që nuk mundi të takojë një prej … Continued