• Korça

Sulmohet me gotë qelqi dyqani në Korçë, pronari: E kanë bërë me qëllim

Një dyqan me veshje sportive pranë terminalit të qytetit dyshohet se është sulmuar sot me sende te forta, teksa është hedhur një gote në drejtim të pronarit, i cili po bënte video live për biznesin e tij.

Vete pronari i dyqanit, dyshon se kjo ngjarje është e qellimshme dhe me dashje. Pronari ka bërë dhe një denoncim në polici dhe po punohet për të zbuluar autorin dhe shkaqet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *