• Korça

Stand up comedy në Korçë/ Gent Azizi dhe Besnik Mustafaj ngjiten në teatër

Gent Azizi dhe Besnik Mustafaj janë ngjitur në skenën e teatrit Andon Zako Çajupi me dy stand up comedy. “Crazy brother” është shfaqja më e re e aktorit Gent Azizi dhe “Më fal o atë se nuk di c’them” është shfaqja e komedianit korçar Besnik Mustafaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *