• Devoll

Socialistët nisin festën, Devollin e fiton Eduard Duro

Ka nisur festa edhe në Devoll, aty ku socialistët kanë mundur të sigurojnë pas 30 viteve fitoren e parë në një garë elektorale, pasi në zgjedhjet e 2019 kandidati i PS ishte i vetëm në garë.

Kur janë duke u numëruar dy kutitë e fundit, socialistet po festojne fitoren e Eduard Duros që kryeson me një avantazh prej 500 votash dhe matematikisht rezultati është i pakthyeshëm edhe në mbyllje të dy kutive.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *