• Raportime

Skënderbeu/ Trajneri Ivan Gvozdenoviç konfirmon pretendimet për sezonin e ri

Skënderbeu është duke menduar për goditjet e merkatos dhe shumë shpejt do kemi zyrtarizimet e para.

Trajneri i rikonfirmuar, Ivan Gvozdenoviç, do të ketë një staf më të plotë dhe një grup pune për të ndërtuar ekipin e sezonit të ri. 

Në një prononcim për RTSH Korça, tekniku serb u shpreh se Skënderbeu i sezonit të ri do jetë totalisht ndryshe nga ky i Kategorisë së Parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *