• Pogradec

Shërbimi stomatologjik në Pogradec/ Ambjente dhe pajisje të reja për një shërbim më cilësor

Shërbimi shëndetësor stomatologjik publik në Pogradec tashmë ofrohet në ambjentet e reja pranë NjVKSH duke lënë pas ambjentet e vjetra të ndodhura në maternitetin e qytetit. Kjo zhvendosje ka sjellë gjithashtu edhe mjete pune të reja dhe moderne, të cilat sipas drejtores Elona Katiraj do rrisin cilësinë e shërbimit.

Katiraj bën të ditur gjithashtu edhe kategoritë që e përfitojnë shërbimin stomatologjik falas.

Kujdesi për dhëmbët është shumë i rëndësishëm për të gjithë, ndaj edhe për këtë stomatologët bëjnë thirrje për kontrolle të vazhdueshme dhe higjienën e dhëmbëve që në periudhën foshnjore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *