• Raportime

Rriten temperaturat/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë këtë të mërkurë 9 gushti do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Në pjesën më të madhe të ditës do të mbizotërojnë orët me diell.

Temperaturat jo tepër të larta si në vlerat minimale ashtu dhe ato të mesditës do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të kohës.

Temperatura maksimale do të jetë 35°C në qytetin e Gjirokastrës, ndërsa ajo minimalja 13°C, në qytetin e Pogradecit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *