• Korça

Robert Damo prezanton programin/ Damo me pedagogët e Fakultetit të Edukimit dhe Filologjisë

Kandidati për rektor të universitetit Fan Noli të Korçës Prof. Dr. Robert Damo ka shpalosur sot programin e tij para një grupi pedagogësh të Fakultetit të Edukimit dhe Filologjisë, program që bazohet në 5 shtylla kryesore:

Prej gati tre javësh prof. dr. Robert Damo ka hartuar dhe shpërndarë platformën për drejtimin e universitetit, në mënyrë që pedagogët të kishin mundësi të njiheshin me të por edhe të bënin vërejtjet e tyre, duke kryer edhe modifikimet e duhura sipas kërkesave dhe sugjerimeve të tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *