• Korça

Qendra e shërbimeve rinore/ Hapet në Korçë qendra e shërbimeve me një ndalesë, program i CRCA

Qendra e shërbimeve rinore me një ndalesë tashmë është hapur edhe në qytetin e Korçës. Kjo qendër vjen si pjesë e një programi të Qendrës për të drejtat e fëmijëve në Shqipëri (CRCA) dhe ka si qëllim ofrimin e një sërë shërbimesh për të rinjtë, në drejtim të shkollimit dhe punësimit të tyre.

Kjo qendër ndodhet në qytetin e Korçës dhe çdo i ri mund të drejtohet për të marrë shërbim, pasi do të shërbejë si një urë lidhëse mes tyre dhe institucioneve të ndryshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *