• Korça

Pritjet e Fitër Bajramit/ Urime të shumta festën e rëndësishme të myslimanëve

Me rastin e festës së Fitër Bajramit, Myftiu i Korçës Ledian Çikalleshi ka pritur vizita urimi në ambjentet e Myftinisë së Korçës.

Urime të shumta janë përcjellë mes njëri-tjetrit ndërsa kanë vizituar myftininë, përfaqësues të besimeve të tjera fetare, pushtetit vendor si dhe besimtarë të shumtë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *