• Pogradec

Pogradec/ Voton Tollozhina: Administrata po iu bën presion qytetarëve

Ka votuar në Bashkinë e Pogradecit edhe kandidati i Koalicionit Bashkë Fitojmë, Zini Tollizhina. Pasi hodhi votën në kuti, kandidati akuzoi Bashkinë se po bën presion mbi qytetarët. “Kam sinjale qe administrata po ben presion ne disa pika. Pjesemarrja eshte e kenaqshme dhe qytetaret sot do te vendosin se kush do e qeverisë Pogradecin ne vazhdim.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *