• Korça

Plagosi me thikë bashkëshorten, Gjykata e Korçës lë në burg Aleko Myrtollarin

Aleko Myrtollari, i cili plagosi me thikë gruan, ka dalë sot para gjykatës, teksa ka shprehur pendesë për ngjarjen.

Ai është shprehur se gruaja i kishte lënë fëmijët pa shkollë dhe se shpenzonte paratë e tij të cilat i kishte fituar në emigrim.

Pavarësisht pretendimit të tij, Gjykata e Korces ka lene në burg 46 vjecarin, pasi akuzohet për vrasje në tentativë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *