• Korça

Pashka Ortodokse. Urime nga përfaqësues të pushtetit vendor dhe partive politikeMe rastin e ditës së madhe të Pashkës, si një nga ngjarjet më të mëdha të kalendarit fetar ortodoks nuk kanë munguar urimet e përfaqësusve të pushtetit qendror e lokal si dhe të partive politike, të cilët kanë zhvilluar këtë të diel vizitat e rastit në Mitropolinë e Korccës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *