• Raportime

Parashikimi i motit/ Shiu prezent edhe këtë të diel në qarkun e Korçës

Shiu do vijojë të jetë prezent edhe këtë të diel 25 qershori thuajse në gjithë qarkun e Korçës. Pas disa ditëve rradhazi me diell, janë rikthyer reshjet e shiut, madje edhe me intesitet të lartë në gjithë qarkun. Sipas parashikimit të motit, edhe dita e sotme do jetë me shi dhe e vranët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *