• Korça

Parada e motoçikletave në Korçë, eventi organizohet në 10 qershor

Korça vijon të dhurojë për turistët dhe qytetarët evente të ndryshme kulturore, por edhe sportive.

Këtë herë do të zhvillohet në Korçë paradë me motoçikleta.

Eventi do të zhvillohet në datën 10 qershor te sheshi i Katedrales dhe do të nisë rreth orës 18:30.

Plot 400 motoçikleta do të sillen përqark qytetit duke krijuar një atmosferë fantastike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *