• Korça

“Ngjyrat e Qytezës”/ Kampi veror do të zgjasë 4 javë për fëmijët nga mosha 7-12 vjeç

Edhe këtë vit Qyteza e Fëmijëve do të organizojë kampin veror “Ngjyrat e qytezës”. Kampi do të zgjasë 4 javë dhe aktivitetet që do të zhvillohen kanë si qëllim argëtimin e fëmijëve nëpërmjet lojërave, të cilat do të jenë të ndara në disa stacione.

Lojërat dhe aktivitetet janë përzgjedhur me qëllim socializimin, edukimin dhe kalimin e një kohe sa më cilësore për fëmijët e moshës 7 deri në 12 vjeç.

Kampi veror “Ngjyrat e Qytezës” do të nisë në datën 18 qershor e do të zgjasë deri në 12 korrik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *