• Raportime

Ndryshon moti këtë fundjavë, priten reshje shiu

Ditët me diell të fortë duket se përfundojnë këtë fundjavë në qarkun e Korçës dhe rikthehen reshjet e shiut, pavarësisht se temperaturat vijojnë të mbeten të larta. Parashikimi i motit për këtë të shtunë të 24 qershorit në qarkun e Korçës:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *