• Korça

Mbrëmja artistike në “A.Z.Çajupi”/ Koncerti madhështor vjen edhe në ekranin e RTSH Korçës

RTSH Korça vjen si gjithmonë prezente në ekranin tuaj me evente të kalibrit botëror, siç është ai i të dielës, më 7 maj ora 18:00, ku do zhvillohet një mbrëmje e jashtëzakonshme artistike.

Orkestra gjermane me 16 instrumentistë dhe virtuozin LORENC RADOVANI së bashku me Arlinda Moravën vijnë në skenën e teatrit “A.Z. Çajupi me një koncert me muzikë klasike. Ju ftojmë ta ndjekim të gjithë së bashku!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *