• Korça

Korça me “vellon” e bardhë (FOTO)

Ditët e fundit qyteti i Korçës është mbuluar i gjithi nga dëbora. Përveç vështirësive dhe ngricave, i gjithë qyteti ka marrë një pamje magjepse e cila të mrekullon.

Në rrjet qarkullojnë disa foto ku shihet Korça me pamje nga kodrat e qytetit. Një panoramë fantastike dhe çlodhëse për syrin:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *