• Devoll

Konflikti/ Bën për në spital 38-vjeçarin, arrestohet një shtetas në Devoll

Një sherr i ashpër ka ndodhur midis dy personave në Devoll, duke bërë që një 38-vjecar të përfundojë në spital dhe dhunuesi të arrestohet nga policia. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta dhe policia ka ndërhyrë menjëherë duke bërë arrestimin në flagrancë të 30-vjeçarit.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Devoll bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. K., 30 vjeç, banues në Bilisht, Devoll, pasi në qytetin e Bilishtit, për motive të dobëta, dyshohet se ka goditur me grushte një 38-vjeçar, i cili ndodhet në spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *