• Sport

Kampionati Europian individual U-17 në Badminton, Korçën e përfaqëson Georg Qafzezi

Në 8 gusht starton në Letoni Kampionati Europian individual për U-17 në badminton.

Korça do përfaqësohet nga djaloshi 17-vjeçar, Georg Qafzezi.

Qafzezi synon të arrijë rezultate të kënaqshme dhe pritshmëritë janë të mëdha…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *