• Raportime

Igli Tare dhe Gigi di Biagio në stadiumin Skënderbeu

Në miqësoren e luajtur në Korçë mes Skënderbeut dhe Dinamos, në tribunën VIP janë parë sëbashku ish futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe ish drejtori i Lacios, Igli Tare dhe ish futbollisti i kombëtares italiane Gigi Di Biagio. Ajo që të bëntë përshtypje ishte fakti se ish futbollisti i njohur i Interit gjatë gjithë kohës mbante shënime. Askush përfshi edhe ata të klubit Dinamo nuk kanë dashur të bwjnw komente për dy figurat e njohura të futbollit shqiptar dhe atij italian.

2 komente

  1. Ilia Fara

    Sa doli ndeshja?!

  2. Ilia Fara

    Shkruani more sa doli ndeshja

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *