• Devoll

Hajdërlli prezanton kandidaturën: Më mbështesni që të jem zëri juaj

Kandidati i Koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë Devoll, Elvis Hajdërlli ka shprehur disa nga idetë dhe projektet e tij për zhvillimin e zonës së Devollit në bashkinë e drejtuar prej tij. Ndërsa ka folur për pasuritë e mëdha kulturore e natyrore të kësaj zone, Hajdërlli theksoi se gjithçka është lënë në harresë dhe pa vëmendje. Por sipas tij nëse qytetarët do e mbështesin më 14 maj, ai do të dijë të kthejë vëmendjen ndaj fermerit, investime në qytet e fshat si dhe do të jetë zëri i devollinjve duke iu shërbyer e zgjidhur hallet e problemet e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *