• Devoll

Hajdërlli në Vranisht: Përkrahje për fermerët

Kandidati i Koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë Devoll, Elvis Hajdërlli është ndalur në fshatin Vranisht duke diskutuar me fermerët për shqetësimet e problemet e tyre si dhe duke shpalosur vizionin e tij për drejtimin e bashkisë nesër. Ai premtoi ndër të tjera edhe përkrahjen e fermerëve, rehabilitimin e rrugëve të fshatit, kanalizimet si dhe mbështetjen e nxënësve ekselentë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *