• Raportime

Gjendet e mbytur një grua në liqenin e Pogradecit

Një grua është gjendur e mbytur në liqenin e Pogradecit këtë të enjte.

Viktima është parë nga kalimtarë të rastit të cilët kanë lajmëruar policinë.

Kjo e fundit ka rrethuar perimetrin dhe është duke kryer hetimet për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes. Ende nuk dihet identiteti i viktimës, mendohet të jetë rreth të 60-ave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *