• Korça

“Euro Market” në Korçë / Shpërndahen çmimet për fituesit e “Shorteut të Verës”

“Euro Market” ka shpërndarë këtë të premte çmimet e “Shorteut të Verës”, për fituesit në qytetin e Korçës. Ky ishte shorteu i 11-të, që kompania organizon për të shpërblyer klientët e saj. Për qytetin e Korçës kanë qënë 35 fitues, të cilët ndajnë me ne arsyet pse kanë zgjedhur Euro Market, si të vetmen alternativë për të bërë blerjet e tyre.

Supermarketi i parë “Euro Market” është hapur në 1 mars të vitit 2015 në qytetin e Korçës. Falë seriozitetit, cilësisë, e mbi të gjitha besimit të klientëve, “Euro Market” është kthyer në lider në tregun e Korçës dhe jo vetëm. “Shorteu i Verës” u transmetua live në ekranin e RTSH Korça të shtunën e 15 shtatorit, prej të cilit u shpallën gjithsej 63 fitues.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *