• Devoll

“Euro Market” në Bilisht/ Shpërndahen dhuratat e “Shorteut të Verës”

“Euro Market” ka bërë shpërndarjen e çmimeve të shorteut të verës për fituesit në qytetin e Bilishtit. Kanë qënë 7 fitues të këtij shorteu që u transmetua live në ekranin e RTSH Korça, të premten e 15 shtatorit, të cilët kanë përfituar kupona blerjeje në shuma të ndryshme, ku çmimi më i madh ka qënë në vlerën e 100 mijë lekëve.

“Euro Market” në Bilisht funksionon prej vitit 2015 dhe përgjatë këtyre viteve numri i klientëve është rritur duke treguar besimin ndaj kompanisë. Rrjeti i supermarketeve Euro Market do të vazhdojë tu shërbejë me seriozitet klientëve të tij edhe në vazhdim, duke i shpërblyer me të tjera dhurata, oferta pa fund, produkte cilësore dhe çmime konkuruese.

Euro Market – Blerje e zgjuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *