• Devoll

“Euro Market” në Bilisht/ Shpërndahen çmimet e “Shorteut të fundvitit”

“Euro Market” ka bërë shpërndarjen e çmimeve të shorteut të fundvitit që u transmetua live në ekranin e RTSH Korça, të premten e 12 janarit. Këtë të mërkurë janë ndarë çmimet për 7 fituesit në qytetin e Bilishtit, të cilët kanë përfituar kupona blerjeje në vlerën 10 mijë lek, 50 mijël lek dhe çmimi i madh në vlerën 100 mijë lekë.

Prej vitit 2015 ka nisur funksionimin “Euro Market” në Bilisht duke ofruar për klientët produktet më të mira me çmime konkurruese e shërbim cilësor. Ky ishte shorteu i 12-të, që kompania organizon për të shpërblyer klientët e saj. Në total u shpallën gjithsej 63 fitues të 9 supermarketeve të “Euro Market”

Euro Market – Blerje e zgjuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *