• Devoll

Dekori i fundvitit në Devoll/ Ndizen dritat nën një atmosferë festive në qytet

Qindra banorë janë bërë pjesë e ceremonisë së ndezjes së dekorit festiv dke shijuar atmosferën festive.

Kryetari i bashkisë Devoll Eduard Duro ka përcjellë dhe urimin e rastit.

Dekori i këtij fundviti është fokusuar kryesisht në pedonalen e qytetit të Bilishtit ndërsa ky fundvit, do të shoqërohet edhe me një sërë aktivitetesh festive për t’i dhënë më tepër gjallëri festave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *