• Raportime

Berisha në Përrenjas: Rama e kandidatët e tij skanë guxim të përballen

Kreu i grupit të “Rithemelimit” në Partinë Demokratike, Sali Berisha ka deklaruar nga qyteti i Përrenjasit se kandidatët e kryeministrit Rama dhe vetë ai nuk ka guxim të përballen me kandidatët e opozitës. Gjatë prezantimit të kandidates Suzana Topi, për kryetare bashkie të këtij qyteti Berisha tha se kandidatët e mazhorancës nuk pranojnë debatin publik që shqetësojnë qytetarët. 

Berisha shpjegoi se ata nuk i lejon Edi Rama të bëhen pjesë e debatit publik pasi sipas Berishës edhe vetë Rama nuk ka guxim të përballet me akuzat që rëndojnë ndaj tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *