• Raportime

Berisha në Gjirokastër: Më 14 maj votoni ndryshimin

Kreu i grupit të Rithemelimit në Partinë Demokratike Sali Berisha në vazhdën e takimeve elektorale ka qenë në Gjirokastër, ku iu ka kërkuar banorëve të përqafojnë ndryshimin më 14 maj duke votuar kandidatët e koalicionit “Bashkë Fitojmë”. Sipas Berishës Rama duhet të largohet nga pushteti pasi ka varfëruar shqiptarët e i ka detyruar ata të ikin nga vendi i tyre.

Berisha ka ftuar kryeministrin Rama që të votojnë së bashku rritjen e rrogave dhe të pensioneve këtë të enjte në Parlament.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *